#influencer marketing
ve ötesi...

g lobal olarak toplumsal bir devrimin içindeyiz, yeni bir dünya oluşuyor. Aynı paralelde reklamcılığın parametreleri de yeniden yazılıyor. Geleneksel olan reklam stratejilerinin yerini dijital pazarlama = firma & influencer işbirlikleri almış durumda.

h epimiz potansiyel müşteriyiz ve sosyal medyada üretilen içeriklerde özgünlük+samimiyet arıyoruz. Doğru ürüne en kısa yoldan ulaşabilmek istiyoruz. Influencer kişilerin tavsiyelerini, alışveriş tercihlerimizde referans noktası olarak alıyoruz.


i nfluencer & Digital Marketing çalışmaları, günümüzde olduğu gibi gelecekte de markaların ürünlerini doğru konumlandırmak ve hedef kitleleri ile buluşturabilmeleri adına en uygun platform olmaya devam edecektir.

b u noktada firmaların inorganik takipçi profili olan hesapları elemeleri, güçlü etkileşimi olan hesaplarla işbirliği yapmaları ayrılan zaman, efor ve bütçe için önem arz ediyor. Ekibimiz bu konuda sektörde inovasyon sağlamak adına, kariyerleri boyunca takipçileri ile güven tesis etmiş ve sadece inandıkları ürünlere referans olmayı kabul eden hesap sahipleri ile işbirliği yapmaktadır.


 

a jansımızın sosyal sorumluluk politikası, nitelikli ürün+markaları portföyümüze ekleyerek, sosyal medyanın güçlü aktörleri ile buluşturmak ve reklam değil, kaliteli içerik üretilmesini sağlamaktır. Prensip olarak insan ve çevre sağlığına zararlı olduğu bariz ürünler için içerik üretmiyor, paylaşılmasına vesile olmuyoruz...

 

daha fazlasını keşfetmek için tıklayın ➔➔

çalışma şartlarını bağlantıdan inceleyiniz ➔➔